Ontdek het filmpje over onze club

Wil je meer weten over onze club en onze trainingen, dan kan je voortaan op de pagina over onze club ook een filmpje terugvinden. Dit filmpje werd gemaakt met beelden van de trainingen seizoen 2014-2015 en van onze deelname aan binnen- en buitenlandse stages. Wil je na het bekijken van dit filmpje en het lezen van de info over onze club met ons kennismaken, aarzel niet contact op te nemen met een van ons of een berichtje te sturen via deze website.

Bekijk het filmpje in de rubriek over onze club.

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

%d bloggers liken dit: